Loketní opěrka na Audi: 3 + 1 výhoda, proč si koupit loketku

Není nad pocit, když se můžete ve svém Audi cítit, jako byste seděli na vrcholu světa. Bez potřebné výbavy, to však zcela jistě nepůjde. Nabízíme vám možnost dopřát si pohodlí ve vašem autíčku, abyste se cítili lépe než v tom nejpohodlnějším křesle. Loketní opěrka je nadstandardní výbava vozidel, která by neměla chybět žádnému automobilovému nadšenci, ani tomu, kdo tráví hodně času v autě. U nás si vyberete ze široké nabídky područek pro Audi, ale i pro jiné značky a modely vozidel.

audi_laktovka

LOKETNÍ OPĚRKY NA MODELY VOZIDEL AUDI

Audi A1

- Audi A3 

- Audi A4

Audi A6

Audi 80/90

audi

 

2. LOKETNÍ OPĚRKA NA AUDI A3

 V naší nabídce najdete lakťovky na Audi A3 pro tyto modely:

 

Všechny naše opěrky do auta jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, odolné a stabilní i po létech používání. Vyberte si pohodlnou loketku z textilie, příjemnou na dotek. Pokud potřebujete sladit kožený interiér vašeho auta s opěrkou, vyberte si variantu z eko-kůže. Oba materiály jsou v 2 barevných provedeních:

  • černá
  • šedá

laktova_opierka_audi

 

2. LOKETNÍ OPĚRKA NA AUDI A4

Na výběr máme i z područek pro Audi A4, a to pro starší i novější modely, vyráběné od roku 1994-2008:

 

Aby vám nová loketní opěrka sedla jako ulitá, vyberte si podle typu adaptérů:

laktova_opierka_kovovy_adapter      laktova_opierka_plastovy_adapter

PROČ SI KOUPIT LOKETNÍ OPĚRKU?

Zmíněné pohodlí není jedinou výhodou, kterou vám loketní opěrka nabízí. Přináší s sebou i řadu dalších benefitů, které jistě ocení každý řidič i spolujezdec:

1. odkládací prostor - opěrka se dá vyklápět. Pod její poklopem je úložný prostor, který jistě využijete na věci, které potřebujete mít po ruce, např. peněženku, brýle, mince, ale i něco sladkého na zub. 

2. luxusní design - loketka jednoduše a rychle vylepší interiér vašeho Audi. Je to ideální způsob, jak vdechnout luxus i do starších modelů vozidel.

3. jednoduchá montáž - abyste si dopřáli komfort a luxus, nepotřebujete investovat velkou částku. Nemusíte dokonce ani navštívit autoservis, kde vám loketku namontují. Její montáž zvládnou i méně technicky zdatní majitelé. Viz náš praktický návod, jak na to: Jak namontovat loketní opěrku?

 

 + Tip: Loketní opěrka je ideální jako dárek pro vašeho manžela, tatínka, dědečka, bratra, přítele ... Určitě každý z nich ocení tento praktický dárek do jeho autíčka.

interier_audi

Podívejte se na celou naši nabídku područek pro různé značky a modely automobilů. 

 

Loketní opěrky na vozy Škoda: Dopřejte si komfort za dostupnou cenu

Loketní opěrka na Octavii - vyberte si tu svou

Loketní opěrky na Suzuki: Pohodlná jízda se stylem

Loketní opěrky pro Volkswagen: Vylepšete si interiér vašeho auta rychle a levně

Loketní opěrky na Seat: Užijte si čas strávený v autě